Регистриране
Медицински университет - Варна
Проф. д-р Параскев Стоянов

За нас

Меню - понеделник, 12.10.20​Наименование на ястието


Цена
( лв.)

ТАРАТОР

300гр
2,00

СУПА  ПИЛЕ

300гр
2,20

КРЕМ СУПА ОТ СПАНАК

300гр
2,20

САЛАТА СЕЛСКА

300гр
3,00

САЛАТА ЗЕЛЕ И МОРКОВИ

300гр
2,00

САЛАТА ШОПСКА

300гр
3,00

САЛАТА ДОМАТИ И СИРЕНЕ

300гр
2,50

Г-РА КАРТОФИ НА ФУРНА

200гр
1,80
СВ.МЕСО  ПЕЧЕНО

300гр
6,00

СВИНСКИ ШИШ НА СКАРА

120гр
3,00

КЮФТЕТА ПЪРЖЕНИ

50гр
1,00

НАДЕНИЦА НА СКАРА
​3,00

​ПИЛ.ПЪРЖОЛА НА СКАРА
4,50

ПИЛ.МЕСО КЕБАП

350гр
5,20

БОБ ЯХНИЯ

300гр
2,50

ГЪБИ С ОРИЗ

300гр
2,50

КАШКАВАЛ НА ФУРНА

250гр
4,50


Десерти


​ЧИЙЗКЕЙК ЕЛИ

160гр
​3,00

​КРЕМ БРЮЛЕ

180гр
2,20


Телефон за поръчки: 0878 951 763