Регистриране
Медицински университет - Варна
Проф. д-р Параскев Стоянов

За нас

​​

Контакти

Организатори учебна дейност

Дарина Славчева Лефтерова-Сапунджиева - в отпуск по майчинство
Адрес: гр. Варна 9002
Ул. ”Марин Дринов” 55, ет. 1, кабинет 105
Тел:   + 359 52 677 152, вътр. 2670
e-mail: dekanat_foz@mu-varna.bg; Darina.Lefterova@mu-varna.bg







Невена Иванова Гочева
Адрес: гр. Варна 9002
Ул. ”Марин Дринов” 55, ет. 1,  кабинет 105
Тел:   + 359 52 677 152, вътр. 2668 
e-mail: dekanat_foz@mu-varna.bg;  Nevena.Gocheva@mu-varna.bg






Красимира Александрова Смилянова
Адрес: гр. Варна 9002
Ул. ”Марин Дринов” 55, ет. 1, кабинет 105
Тел:   + 359 52 677 011, вътр. 2672  
e-mail: dekanat_foz@mu-varna.bg; Krasimira.Smilqnova@mu-varna.bg







Петя Стоилова Бончева 
Адрес: гр. Варна 9002
Ул. ”Марин Дринов” 55, ет. 1,  кабинет 105
Тел:   + 359 52 677 011, вътр. 2671 
e-mail: dekanat_foz@mu-varna.bg; Petya.Boncheva@mu-varna.bg







Галина Стефанова Виткова 
Адрес: гр. Варна 9002
Ул. ”Марин Дринов” 55, ет. 1, кабинет 105
Тел:   + 359 52 677 152, вътр. 2670 ​
e-mail: dekanat_foz@mu-varna.bg; Galina.Vitkova@mu-varna.bg
 

Марияна Атанасова Новак
Адрес: гр. Варна 9002
Ул. ”Марин Дринов” 55, ет. 1, кабинет 105
Тел:   + 359 52 677 152, вътр. 2669   
e-mail: dekanat_foz@mu-varna.bg; Mariyana.Novak@mu-varna.bg